Haber

Koş Kaos Var! Seren Serengil ve Mustafa Tohma Ayrılığı Hakkında Yeni Detaylar Ortaya Çıktı Beyinleri Yandı

Magazin dünyasında kaos denilince akla gelen ilk isimler olan Arto ve Seren Serengil, ortasındaki sular hiç durmuyor.

Eski dostu Seren Serengil’in Mustafa Tohma’dan ayrılmasıyla ilgili bomba bir yorum yapan Arto, kaosun ateşini yeniden yaktı. Öte yandan Seren Serengil ile Mustafa Tohma’nın ayrılığına dair ortaya çıkan bir fotoğraf kafaları karıştırdı ve dedikodu kazanı kaynamaya başladı. ?

Seren Serengil ve Mustafa Tohma uzun süredir birlikteler. Daha doğrusu birlikteydiler. Zira Seren Serengil geçtiğimiz günlerde Mustafa Tohma ile yollarını ayırdıklarını açıklamıştı.

“Gördüğüm ihtiyaç nedeniyle Mustafa Rahman Tohma ile ilişkimi bitirme kararı aldım” diyen Seren Serengil, ayrılığın arka planını da Instagram hesabından açıkladı.

Seren Serengil, “Tohma’nın 1,5 aydır kimliği belirsiz biriyle konuştuğunu, durumunun değişmeye başladığını ve kendi kendine saçmalamaya başladığını” anlatan Seren Serengil, söz konusu kişinin de evli ve çocuk sahibi olduğunu söyledi.

Aslında bu tarzı, başkaldırıyı da paylaşmayı ihmal etmemiş.

İşte bu ayrılıkla ilgili şu sıralar gündemde olan bazı gelişmeler. Seren Serengil, Tohma’nın hayatından endişe ettiğini söylediği bu paylaşımı paylaştı.

Ancak Seren Serengil’in paylaştığı bir fotoğrafta arkasındaki kişinin Tohma’ya çok benzemesi bu ayrılığın yalan olduğu iddialarını beraberinde getirdi.

Seren Serengil’in eski dostu ve program ortağı Arto’dan kanlı bıçaklı bomba bir yorum geldi. Arto, Seren Serengil’i “Mutlaka birine aşık oldun ya da geçmişten bir sinyal geldi. Yoksa o kalp nerde senin içinde” sözleriyle suçladı.

Arto yine bombanın pimini çekti… Bakalım neler olacak.

haber-inegol.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu