Haber

Sait İnan, Ünye’deki çalışmaları inceledi

ORDU (İGFA) – Programına Ünye Belediyesi’ni ziyaret ederek başlayan Genel Sekreter İnan, Gölevi, Atatürk, Burunucu, Ortayılmazlar, Liseler, Gürecülü -Fevzi Çakmak -Nuriye-Taflancık mahalleleri, Ünye iskelesi ve bisiklet yolu yol çalışmalarına yer verdi Ünye Limanı ve Asarkaya Kent Ormanı’nda. Büyükşehir Belediyesi’nin yaptığı yatırımları yerinde görerek ilgili daire başkanlarından bilgi aldı. Genel Sekreter İnan, yapılan yatırımları memnuniyet verici gördüklerini ifade etti.

“GELECEK GÜNLER BUGÜNDEN DAHA İYİ OLACAK”

Büyükşehir Belediyesi’nin Ünye ilçesindeki alt ve üst yapı yatırımlarını yerinde inceleyen ve ilçe temaslarının ardından değerlendirmede bulunan Genel Sekreter Sait İnan, Ünye ilçesinde yapılan yatırım ve çalışmaların hem ilçe halkının memnuniyetini kazandığını söyledi. bölge ve mahalle muhtarları.

Genel Sekreter İnan yaptığı açıklamada şu ifadelere yer verdi:

“Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımız Dr. Mehmet Hilmi Güler’in talimatıyla Ünye ilçemizde yürütülen, devam eden ve planlanan projeleri yerinde görmek ve istişarelerde bulunmak amacıyla daire başkanı arkadaşlarımızla birlikte saha incelemeleri yapıyoruz. Vatandaşlarımızın memnuniyeti bizleri de sevindiriyor. Umarım önümüzdeki günler bugünden daha iyi olur” dedi.

“BİRLİKTE ÇALIŞACAĞIZ”

Ünye Belediye Başkanı Hüseyin Tavlı da Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür ederek, “Verilen hizmetleri incelemek ve ne yapacağımızı belirlemek için sahada yaptığımız incelemelerden memnuniyet duyuyoruz. Yapılan hizmetlerden dolayı Ordu Büyükşehir Belediye Başkanımıza teşekkür ederiz. Vatandaşımızın beklediği eksiklikleri yerinde tespit etmek ve beklediği şehir konforuna ulaştırmak için hep birlikte çalışacağız” dedi.

MAHTAR’DAN TEŞEKKÜRLER

İlçe programında Genel Sekreter Sait İnan’ın yanında bulunan mahalle muhtarları da hizmetlerden duydukları memnuniyeti dile getirirken, Önder Dr. Mehmet Hilmi Güler ve ekibine teşekkür etti.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu