Ekonomi

New York Ticaret Odası Başkanı Mark Jaffe: Türkiye AB üyesi olmalı

New York Ticaret Odası Lideri Mark Jaffe, Dünya E-Ticaret Forumu’nda yaptığı konuşmada Türkiye’ye övgüde bulunarak saygın ticaret ortaklarından biri olduğunu belirterek, “Türkiye’nin Avrupa Birliği’ne tam ortak olmasını bekliyoruz. AB üyesi.”

WORLDEF tarafından düzenlenen Dünya E-Ticaret Forumu için Türkiye’ye gelen New York Ticaret Odası Başkanı Mark Jaffe, Türkiye hakkında değerlendirmelerde bulundu. Mark Jaffe, “WORLDEF ile güçlü bir ilişkimiz var ve daha iyi bir geleceğimiz var. WORLDEF Başkanı Ömer Nart ile çalışmaktan ve New York Ticaret Odası olarak bunun bir parçası olmaktan gurur duyuyorum.”

Türkiye ile uzun yıllara dayanan dostluklarından ve büyüyen iş ruhundan bahseden Jaffe, “Türkiye’ye gelmekten gurur duyuyorum ve bu ülkenin büyük insanlarıyla çalışmak için sabırsızlanıyorum.”

E-ticaret ve finansal teknolojinin önemi

Mark Jaffe, güçlü ve sağlam tedarik zincirlerinin değerine vurgu yaparak hem yerel hem de uluslararası lojistik uzmanlarından öğrenmeye açık olduklarını belirtti. “Amazon dünya çapında güvenilir. Bence Asya’daysanız Alibaba’yı daha fazla kullanmak isteyebilirsiniz, ancak ürünü satın almak ve kimden satın alabileceğinizi bilmek ve yerinize ulaştığından emin olmak çok ama çok önemli.” dedi Jaffe.

Jaffe ayrıca siber güvenliğin e-ticarette değerli bir rol oynadığını ve bu konuda İsrail ve Kudüs’teki güvenilir ticaret ortaklarıyla çalışmayı dört gözle beklediklerini belirtti.

“Türkiye ile güçlü bir ilişki istiyoruz”

Mark Jaffe, Covid-19 pandemisi sürecinde tedarik zincirinin kesintiye uğradığını belirterek, sözlerini şöyle sürdürdü: “Şimdi Türkiye’ye dönüyoruz ve güçlü bir bağ, çok güçlü bir alaka istiyoruz. Çünkü tedarik zincirinize güvenebilir ve bilebiliriz. işlerimiz ileri geri değişecek. Tedarik zincirleri çok değerli. Tıpkı pazaryerlerindeki seçenekler gibi. İnternetten mi alıyoruz? Başvurulara mı gidiyoruz? Perakende hep orada olacak.”

Sağlık ve gelecek vizyonu

Jaffe, sağlık hizmetlerinin internet üzerinden sunulmasına yönelik çalışmaların heyecan verici olduğunu belirtti. söz konusu.

Mark Jaffe, Türkiye’nin bu bahiste önemli bir rol oynayacağını ve mükemmel tıbbi varlıklarını dünya çapında sergileyeceğini sözlerine ekledi. – İSTANBUL

olurhaber.com.tr

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu