Haber

Erzurumspor Başkan Adayı Aydoğan Sümer’den Açıklama

1. Lig gruplarından Erzurumspor’da yönetici arayışları sürerken, başkanlık için ismi anılan MNG Yönetim Hizmetleri A.Ş Genel Müdürü Aydoğan Sümer açıklamalarda bulundu.

Erzurum ve Erzurumspor’un çok değerli olduğunu belirterek sözlerine başlayan Aydoğan Sümer, şartlar ne olursa olsun bu iki değere her zaman sahip çıkacaklarını belirterek, “Güzel insanlara karşı olumsuz bir algı oluşturmak istiyorsanız, hemen yapıştırmaya başlıyorsunuz acaba reklam için mi yapılıyor acaba neden gündemde tutuluyor biz tek bir şeyi gündemde tutuyoruz o da erzurumluların bize verdiği destek o da teklif kıvıramayız Erzurumspor ile ilgili ya da bizimle ilgili bir şey.Evet yaklaşık bir buçuk aydır kamuoyunda Erzurumspor’un başkanlığı ile ilgili çok önemli bir ses var.Ama biz bu sorunlara tek başımıza cevap verecek durumda değiliz. ve kendimize göre. Bazı süreçlerin tamamlanması ve yerine getirilmesi gerekiyor. İyi niyetli arkadaşlarımızın da önüne geçilmesin.” dedi.

Erzurum’a ciddi bir yatırım yapan kurumsal şirketin yöneticisi olarak Erzurumspor’un fahri başkanı ve Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Sekmen ile sürekli iletişim halinde olduklarını belirten Sümer, “Bu haliyle Erzurumspor’a verdiğim desteğin gerekçesi şu olabilir: Kulüp başkanlığına aday olmaktan ziyade kendisine destek vereceğiz.Uluslararası firmalarla sponsorluk görüşmeleri yapacağız.Bunun için altyapı çalışmalarını vakit kaybetmeden yürütmek için görüşmelere başlayacağız.Erzurumspor’un sahipsiz kalacağı argümanlarına kimse itibar etmesin. . Kimse bu yollara girmesin” dedi. – ERZURUM

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu