Yaşam

Barbaros Hayreddin: Padişah Fermanı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin yeni bölümde ne olacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Barbaros Hayreddin: Padişah Fermanı, Berat Özdoğan’ın yönettiği, senaryosunu Zülküf Yücel’in yazdığı, ilk bölümü 23 Aralık 2022’de ES Sinema tarafından yayınlanan tarih, kurgu, aksiyon ve macera Türk televizyon dizisidir. Barbaros Hayreddin: Padişah Fermanı 10. bölüm fragmanı yayınlandı mı? Barbaros Hayreddin yeni bölümde ne yapacak? Yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

BARBAROS HAYREDDİN: SULTAN’IN HİSSESİ 10. BÖLÜM FRAGMANI YAYINLANDI MI?

Dizinin bugün yayınlanan 9. bölümünün ardından 10. bölüm fragmanının da yayınlanması bekleniyor. Şimdi yeni bir fragman yok.

BARBAROS HAYREDDİN DİZİSİNİN YENİ BÖLÜMÜNDE NELER OLACAK?

Musa Bey’i kurtarmak ve Ebu Hişam’ı cezalandırmak isteyen Barbaros Hayreddin ve Aydın Reis, kendilerini Andrea Doria’nın kurduğu tuzağın içinde bulur. Hiç ummadıkları yerden, ummadıkları bir anda gelen yardım, onların bu tuzaktan kurtulmalarını sağlar. Şimdi Barbaros ve arkadaşları oyunu kuracaklar. Mapus’tan kaçan Seyyare ve Nazife’ye yakalanmadan kendilerine kurulan komployu çözmek için Yahya’yı da yanlarına alıp onlara tuzak kuran Cafer ve arkasındakilerin izini bulabilecekler mi? Sultan Süleyman’ın Musa Bey’i kardeşi Beybura’ya götürme görevini yerine getirmesi kahramanlarımız için bir ölüm kalım mücadelesine dönüşecektir.

BARBAROS HAYREDDİN SON BÖLÜMDE NELER OLDU?

İspanya Kralı V. Charles, Granada imamı Musa Bey’i sahte bir suçtan tutuklayarak hapse attı. Asıl amacı çok daha büyük bir oyunla Müslümanları Granada’dan sürmektir. Sultan Süleyman bu istihbaratla bunu engellemek ve Musa Bey’i bu tuzaktan kurtarmak için Barbaros Hayreddin’i görevlendirir. Bu sırada Charlemagne, planının başarılı bir şekilde uygulanması için Andrea Doria’yı Granada’ya gönderir. Barbaros Hayreddin ve Andrea Doria, Granada’da karşı karşıya gelecek. Kral V. Charles’ın sarayında papanın saldırısına uğrayan Kandiye, sanki hayatta kalabilecekmiş gibi yaşam mücadelesi veriyor? Hatice Hanım ve Yahya, Seyyare ve Nazife’yi hapisten çıkarmak için kendilerine kimin iftira attığını bulmaya çalışır. Bu sırada Kemankeş Paşa, Seyyare’nin kusursuz olduğunu kanıtlamaya çalışmaktadır.

BARBAROS HAYREDD OYUNCULARI KİMDİR?

Tolgahan Sayışman

Timur Acar

Ufuk Özkan

Melisa Döngel

Bahadır Yenişehirlioğlu

Arif Pişkin

Hasan Küçükçetin

Başak Dasman

Ceren Soylu

Yılmaz Bayraktar

Sibel Kasapoğlu

Gizem Aydın

Halil İbrahim Kurumu

Demirhan Demircioğlu

Gökhan Gencebay

Deniz Çom

Gurur Aydoğan

Duygu Gürcan

Ercüment Fidan

İlkay Kayku

Berfe Sancağı

Yaşar Aydınoğlu

Bahadır Karaca

Yiğit Arda Tan

Revna Çolak

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

-
Başa dön tuşu